işlerimiz

Diğer Referanslarımız

-Sur Yapı Taksim Camii Çekimi
-Şok Marketleri Fabrika Çekimi
-Ekol Lojistik Yalova Çekimi
-Öznur Kablo Fabrika Çekimi
-Ada Grup Depo ve Ofis Çekimi
-Çocuk Eğitim Derneği Çekimi
-Cep Kask Çekimi
-Göktürk Hayvan Barınağı Şantiye Çekimi
-Kalbur Restorant Çekimi
-Üsküdar Marmaray İstasyonu Çekimi
-Medeniyet Üniversitesi Kampüs Çekimi
-Ressam Mustafa Ata Belgesel Hava Çekimi
-Turkcell Okulu Çekimi
-Zenne Takı Çekimi
-Nuntech Türkgözü Sınır Kapısı Cihaz Çekimi
-Tuzla Fuar Çadırı Çekimi
-Beylikdüzü Tv Kulesi Çekimi
-Vega Okulları Çekimi
-Boğaz Yalı Çekimi
-Ongun Yapı Çekimi
-Yalova Termal Palas Çekimi
Kurumsal tanıtım filmlerinizde düzgün proje yönetimi ile hızlı bir şekilde, etkin sonuçlar almanızı sağlarız. Tanıtım filmlerinde yaratıcılık çok önemlidir. Tanıtım filmi çekimindeki geçişler, netlik vb. tüm ayarlamalar uzmanlık ister. Siz de bir tanıtım filmine sahip olmak istiyorsanız bizi arayabilirsiniz.
Tanıtım filmi, ürünlerinizi, hizmetlerinizi, faaliyetlerinizi vb. anlatmak istediğiniz herşeyi en kolay anlatmanın yoludur. Özellikle günümüzde insanlar tarafından en çok tercih edilen şey video izlemektir. Tanıtım filmi hem görsel açıdan hem işitsel açıdan karşı tarafa hitap ederek bir konunun en iyi anlaşılmasını sağlar.
Ayrıca tanıtım filmleri akılda kalıcılık açısından da çok etkilidir. İnsan hafızası hem işitsel hem görsel anlatımla anlatılanları çok daha güzel özümser ve hafızasına kaydeder. Ayrıca tanıtım filmleri rakipleriniz arasında fark yaratmanızı sağlar.
Tanıtım filmlerinin hazırlık aşamasında hedef kitle belirlenir ve onları hitap edecek en iyi detaylar görsel ve işitsel olarak filme eklenir. A Ajans olarak tanıtım filmlerimizde en önemli detayları en görsel şekilde sunarak hedef kitlenize en güzel şekilde ulaşmanızı sağlıyoruz.
Kurumsal tanıtım filmi, ürün tanıtım, mekan tanıtım, kitap tanıtım, web sitesi tanıtım ve etkinlik tanıtım videoları gibi tanıtım videosu türleri bulunmaktadır. Hayata geçirilen her proje için tanıtım filmi çekilmesi ve hedef kitleye sunulması çok önemlidir.
Sadece Türkiye için değil dünyanın her yerindeki kurum, kişi veya markalar için kaliteli tanıtım filmleri hazırlayan A Ajans; başta İstanbul olmak üzere, Ankara, İzmir, Bursa, ve diğer tüm illerimizde tanıtım filmi hizmetleri sunuyor ve tüm prodüksiyon ihtiyaçlarına yönelik efektif çözümler üretiyor.

Fiyat almak için arayın 0212 217 72 50